Srpen 2023

Milí bratři a sestry, srpnem vstupujeme do druhé poloviny prázdnin. V něm nás čeká zejména slavnost Nanebevzetí Panny Marie. Při té příležitosti Vás zvu do Strahovského kláštera, kde v 18 hodin bude slavena poutní mše svatá, jejímž celebrantem bude nový želivský opat P. Tadeáš Spišák. 

V týdnu od 6. srpna nás čeká obvyklý prázdninový program bohoslužeb.

Zvu Vás na 2. strahovské nokturno, které se uskuteční v neděli 13. srpna v 19:30 na nádvoří za strahovskou bazilikou. Na programu budou filmové a muzikálové melodie. Plakátek je přiložen v příloze tohoto článku.

V týdnu od 13. srpna bude pondělní večerní mše svatá ze slavnosti Nanebevzetí Panny Marie. V úterý Vás zvu na mši svatou na Strahov, v 18:00 ji bude slavit P. Tadeáš Spišák. V pátek v 11 hodin bude v kostele Sv. Rodiny rozloučení s paní Irenou Pátkovou.

V týdnu od 20. srpna bude ve středu ve 12 hodin v kostele Sv. Rodiny pohřeb se mší svatou paní Simony Freitagové. Předem vás zvu na farní piknik, který se uskuteční v neděli 10. září v 15 hodin na zahradě sester. 

V týdnu od 27. srpna nás čeká 1. pátek v měsíci: na konci mše svaté bude krátká adorace s obnovou zasvěcení Nejsvětějšímu Srdci Páně. Příští neděli je po mši svaté farní kafe. Prosíme o zajištění občerstvení. Předem děkujeme. V příloze článku naleznete plakátek na farní piknik. 

Přeji Vám požehnaný čas prázdnin a dovolených!

Řehoř J. Žáček.